Par mums


bg

IMG_9934

Brokastis3

DSC_8050

DSC_4710

Nr.1.1.2
Tiem, kuri ziemā meklē maigu mieru, tiem, kuriem vasarā nepieciešama atpūta pie jūras bez burzmas pludmalē, ģimenēm ar bērniem, draugiem ar labākajiem draugiem, piedāvājam atpūsties šeit Jūrmalā-Mellužos, viesnīcā ar rītausmas skaņu- ALBA (no provansiešu valodas)

“ALBA – rītausma” piedāvā mājīgi un komfortabli iekārtotus 11 numurus. Divvietīgus – vīram un sievai, četrvietīgus – tētim mammai brālītim un māsiņai, var paņemt līdzi arī cilvēku labākos draugus, suņus un kaķus. Viesnīcu vada tētis, mamma un meita, palīdz mazdēls, novēro māsa, tādēļ bez maigas gādības un draudzīgas uzmanības Jūs no šejienes neaizbrauksiet.

Katru rītu bagātīga brokastu bufete jūs gaidīs kafejnīcā “Gliemežnīca”, vasaras sezonā āra terasē. Kafejnīcā “Gliemežnīca” nobaudot pusdienas un vakariņas un mammas konditorejas izstrādājumus – našķus, Jūsu vēderiņi būs ļoti apmierināti. Blakus veikalā “Piparbode-Minimarket” ir iespēja nopirkt visu nepieciešamo lai atpūta pie mums izdotos lieliska.

Viesnīcai ir savs dārzs un vasaras terase gadījumam, ja vēlaties sauļoties bez smilšu klātbūtnes.

Dzīvojam 3 minūšu attālumā no jūras un smaržīgā priežu meža, un aicinām arī Jūs izbaudīt vasarā un ziemā sauli un jūru.
Mūsu viesi viesnīcu ir novērtējuši kā piekto labāko no visām Jūrmalas viesnīcām (pamat. uz “BOOKING.com viesu atsauksmēm). Novēlam arī Jums labi pavadīt Jums atvēlētos brīvos brīžus pie mums!